DIY: Pierścionki z ramiączka od stanika


Witajcie :) Niestety ostatnio mało mnie w blogosferze, bo dalej spełniam swoje pasje i dostałam się na staż, więc często brakuje mi czasu. Tymczasowo jestem także bez aparatu, więc nie mam czym robić zdjęcia, ale w następnym miesiącu planuje zakupić jakiś sprzęt fotograficzny :)


Niedawno pokazywałam Wam jak zrobiłam pierścionki z drucików i koralików, a dzisiaj pokażę Wam jak wykonać grubsze pierścionki z ramiączka od stanika :)

MATERIAŁY
- ramiączko od stanika,
- materiały  do ozdobienia,
- klej,
- kombinerki, cążki lub coś podobnego,
- nożyczki,
- zapalniczka lub zapałki.WYKONANIE
Wycięłam odpowiednią długość paska. Oba boki lekko przypaliłam zapałkami (chodzi w tym o to by materiał z czasem się nie strzępił). Końcówki skleiłam ze sobą. Wcześniej zrobiłam linię, do której mam przykleić jedną końcówkę, tak aby pierścionek pasował na mój palec. W miejscu sklejenia przytrzymałam je kombinerkami, aby klej lepiej wiązał. Ostatnim etapem było ozdobienie pierścionka. Do tego użyłam fioletową gwiazdkę, a do drugiego kremową wstążkę.Jak Wam się podobają ? :)
Udostępnij w Google +

Veronika (veronique228)

Nazywam się Weronika i prowadze tego bloga. Znajdziecie tu dużo postów urodowych, lifestylowych jak i wykonane przeze mnie DIY. Mam nadzieję, że miło spędzicie tu czas :) Więcej o mojej osobie w zakładce "O mnie".

0 komentarzy :

Publikowanie komentarza