O MNIE

KILKA SŁÓW O MNIE

Mam na imię Weronika :) Blogować zaczęłam kilka lat temu, w czasach, gdy byłam w gimnazjum. Potem z różnych przyczyn usuwałam blogi i zakładałam nowe. Teraz wiem, że blogowanie to coś, czego nie można przestać, bo uzależnia. Od kilku lat tańczę, piszę piosenki i wiersze oraz szkicuje. Uwielbiam też fotografować różne rzeczy, a potem dzielić się nimi z ludźmi. Jestem zakręcona na maxa, a pomaganie ludziom sprawia mi przyjemność.


Od blogowania rozpoczęła się u mnie fascynacja grafiką i tworzeniem szablonów blogowych. Uwielbiam je robić, bo sprawia mi przyjemność to, że mogę pomóc komuś, kto się na tym kompletnie nie zna :) TUTAJ możecie zobaczyć moje blogowe metamorfozy i nagłówki, które wykonałam :) Mój poprzedni blogowy nick to PiszącDniem, więc możecie go także tutaj spotkać :)

Interesuje się także muzyką, filmem, sztuką oraz zwierzętami. Moim marzeniem jest być dobrym fotografem w przyszłości, zagrać w filmie (ale tylko jednym, najlepiej w horrorze albo jakimś psychologicznym, ewentualnie w teledysku z "pewną historią") i założyć własną fundację.

W 2014 roku skończyłam liceum o profilu humanistyczno-pedagogicznym i zdałam maturę. W 2015 roku wybieram się na studia, aczkolwiek na razie nie jestem na 100% zdecydowana co do kierunku. Chciałabym pomagać ludziom, więc myślę, że w tym kierunku pójdę.

PROFIL URODOWY:

1. Włosy
- proste, mają tendencje do falowania się
- farbowane na czekoladowy brąz - aktualnie zapuszczam naturalne
- cienkie, podatne na układanie
- długość za łopatki

2. Twarz
- cera mieszana, wrażliwa
- rozszerzone pory
- pękające naczynka

3. Ciało
- skóra normalna
- średnio się opala, bez poparzeń słonecznych
- skóra dłoni normalna, czasem się przesusza
- stopy lekko się przesuszają - szczególnie zimą


KILKA SŁÓW O BLOGU

Blog powstał 25 października 2013 roku. Początkowo nosił nazwę PiszącDniem, Vea Loveliness aż zostało samo Loveliness. Umieszczam na nim kawałek mojego życia, pasji i przemyśleń na różne tematu. Znajdziecie tu także efekty moich pasji m.in. szablonów blogowych, DIY czy fotografii. Blog przeszedł wiele przemian, wiele rzeczy się zmieniło, ale chce aby blog był minimalistyczny i czytelny. Na górze po prawej stronie jest wyszukiwarka, a na dole wszystkie potrzebne gadżety.


A to mój słodziak, w którym jestem zakochana :)