Święta, święta i po świętach :)

Cześć Kochani :)
Wam też tak szybko święta minęły ? Jestem trochę zaskoczona, bo dopiero co siadałam do Wigilii, a już weekend, Sylwester i Nowy Rok. Strasznie ten czas leci do przodu. Jak Wam minęły święta? Mi bardzo fajnie. Spędziłam je głównie w domu, ale nie narzekałam. Odwiedziłam jedynie ciocie i dziadka. Pogoda także była bardzo fajna, mimo tego, że nie lubię zimy to trochę brakowało mi śniegu. Czułam się jakby to były święta Wielkanocy, a nie Bożego Narodzenia. Z prezentów to przed Gwiazdką dostałam od rodziców drukarkę, a od reszty rodziny pieniądze, które zainwestowałam w kupno tabletu Goclever Terra 70 L :D


Pewnie niektórzy zastanawiają się po co mi tablet skoro mam lapka, smartfona itd. Otóż do mojego hobby. Niewiele osób wie, że pisze piosenki, a kiedyś nawet tworzyłam muzykę. Jakiś czas temu odkryłam na moim telefonie bardzo fajne aplikacje zwane Drum Pads. Są mega wciągające, a dzięki nimi mogę tworzyć własną muzykę, bawiąc się przy tym. Tak się wciągnęłam, że dzisiaj mam już kilka gotowych sampli. Nie chciałam męczyć i niszczyć mojego telefonu, dlatego zainwestowałam w tablet, poza tym jest większy i o wiele lepiej się gra. W najbliższym czasie wrzucę Wam kilka filmików jak gram. Mam też na nim gitarę i pianino, na których także lubię grać. :) A tak wygląda jedna z aplikacji:


Jest dobry, działa sprawnie, nie był drogi, a ekran mnie zadowala. Wiem, że są o nim skrajnie złe opinie, ale jak na tablet do grania i przeglądania internetu mi wystarczy. Nie zamierzam wyrzucać kilka stów na tablet, skoro mam laptopa i komputer w domu. Ten jest bardzo fajny :)

VEA :)

Udostępnij w Google +

Veronika (veronique228)

Nazywam się Weronika i prowadze tego bloga. Znajdziecie tu dużo postów urodowych, lifestylowych jak i wykonane przeze mnie DIY. Mam nadzieję, że miło spędzicie tu czas :) Więcej o mojej osobie w zakładce "O mnie".
  Blogger Comment
  Facebook Comment

6 komentarzy :

 1. Dla mnie tablet to rzecz zbędna, ale dobrze, że ten Twój Ci dobrze służy :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Mam Pada i teraz go nie używam. Zdałam sb sprawę że teraz używam tylko swojego smartfona ;_; Ale niech Tobie służy!
  alesinsane.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 3. A dużo za niego dałaś? Mój dziadek w Wigilię kupił kuzynowi tablet za 100 zł :D była promocja w Tesco i udało mu się dostać ostatni tablet, a w sumie też ma mu służyć tylko jako dodatek.

  OdpowiedzUsuń
 4. Ja rozglądałem się za Terrą 70 ale bez L...jednak ramu więcej :-)

  OdpowiedzUsuń
 5. Ja też takie dwa kupiłam dzieciom na tegoroczne święta Wielkanocne ;)
  Jak na razie działają bez zarzutu ;)

  OdpowiedzUsuń