Profesjonalne szablony na bloga

Dzisiaj przedstawię Wam jedną ze stronek gdzie możecie ściągnąć profesjonalne szablony na wasze blogi. Strona to New Blogger Themes. Są tam na prawdę bardzo ciekawe szablony, klikając w "Live" możecie zobaczyć jak wyglądałby on w przeglądarce :) Wiem, że nie każdy lubi/umie robić szablony, więc pewnie komuś się przyda. Każdy szablon wymaga własnej zmiany w HTML. Pamiętajcie, żeby zrobić też kopię zapasową aktualnego szablonu. Pokaże wam screeny tych, które mi się najbardziej podobają :)

Dzięki za uwagę :)Udostępnij w Google +

Veronika (veronique228)

Nazywam się Weronika i prowadze tego bloga. Znajdziecie tu dużo postów urodowych, lifestylowych jak i wykonane przeze mnie DIY. Mam nadzieję, że miło spędzicie tu czas :) Więcej o mojej osobie w zakładce "O mnie".
    Blogger Comment
    Facebook Comment

2 komentarzy :

  1. Też na początku zaczęłam korzystać z gotowych szablonów, później próbowałam je edytować, a teraz sama coś tam tworzę. Bardzo fajnie, że o tym wspominasz. Ja ściągałam szablony stąd: www.btemplates.com i stąd www.deluxetemplates.net
    Zainspirowałaś mnie do założenia bloga w tematyce lifestyle :) teraz mam już 3 blogi :P i chyba tematyka lifestyle jest najprostsza do prowadzenia bloga. Bynajmniej ja mam mnóstwo pomysłów w tej dziedzinie :)

    OdpowiedzUsuń