Fundacja Niechciane i Zapomniane

Postanowiłam, że chociaż raz w tygodniu będę robić notkę o jakieś fundacji, która pomaga innym ludziom, a także zwierzętom. Może ktoś powiedzieć, po co taka notka skoro fundacja ma swoją stronę itd. Ale mam to gdzieś. Wiem, że świata nie zbawię, ale jeśli temu przez tego bloga pomogę chociaż jednej osobie czy zwierzęciu to będzie dla mnie największa nagroda. Może ktoś nie słyszał o jakieś fundacji, a dzięki tym notkom się o niej dowie. Dzisiaj o fundacji dla zwierząt :)


Fundacja powstała w oparciu o inicjatywę wolontariuszy pomagających w Schronisku dla Zwierząt w Łodzi. Fundacja jest organizacją non-profit, zarówno zarząd jak i wolontariusze działają na zasadach wolontariatu. Fundacja wspiera wszelkie działania w zakresie zwalczania bezdomności zwierząt, między innymi poprzez realizowanie programu kastracji i sterylizacji. Regularnie, w miarę możliwości przeprowadza także interwencje dotyczące maltretowanych zwierząt. Propaguje również idee czipowania i rejestracji zwierząt, domów tymczasowych, prowadzi działalność edukacyjną.
Od 2008 roku fundacja jest także współorganizatorem akcji Wielcy Małym, w którą zaangażowane są gwiazdy, a jej celem jest zwrócenie uwagi na problem bezdomności zwierząt, propagowanie adopcji zwierząt ze schronisk oraz wiedzy o sterylizacji, pomoc schroniskom dla zwierząt poprzez zakup karmy, bud, leków, czipów czy też finansowanie koniecznych zabiegów weterynaryjnych.
Fundacja Niechciane i Zapomniane – SOS dla Zwierząt
NIP: 729-261-12-79
REGON: 100268188
KRS: 0000265877
Konto: BANK PKO BP
22 1020 3408 0000 4902 0174 2246

Dzięki za uwagę :)

Udostępnij w Google +

Veronika (veronique228)

Nazywam się Weronika i prowadze tego bloga. Znajdziecie tu dużo postów urodowych, lifestylowych jak i wykonane przeze mnie DIY. Mam nadzieję, że miło spędzicie tu czas :) Więcej o mojej osobie w zakładce "O mnie".
  Blogger Comment
  Facebook Comment

5 komentarzy :

 1. Twój gest jest na prawdę godny podziwu. Miło, że pomagasz różnym fundacjom, ludziom, zwierzętom. Całe szczęście, że są jeszcze tacy ludzie :))

  OdpowiedzUsuń
 2. aż ciary przechodzą od tego jak krzywdza zwierzeta, takie fundacje to skarb :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Przykre jest to że ludzie "tak" traktują zwierzęta...

  OdpowiedzUsuń